SIA “Vizuālā diagnostika” jau trešo gadu pēc kārtas iesaistās akcijā “Dzīvo vesels!”.

bilde

SIA “Vizuālā diagnostika” sadarbībā ar Saldus medicīnas centra atbalsta fondu, akcijas idejas autoru traumatologu – ortopēdu Kasparu Ūdri un Saldus un Brocēnu novada pašvaldībām, no š.g. 27. līdz 29. martam iesaistās nu jau par tradīciju kļuvušajā labdarības akcijā “Dzīvo vesels!”.

SIA “Vizuālā diagnostika” Radioloģisko izmeklējumu nodaļa Saldū (Saldus medicīnas centra telpās) jau trešo gadu pēc kārtas iesaistās labdarības akcijā “Dzīvo vesels!”, kas tiek organizēta, lai sniegtu bezmaksas medicīnisko aprūpi tiem iedzīvotājiem, kuriem nav iespējas to saņemt finansiālu apsvērumu dēļ. Akcijas mērķauditorija ir pensionāri, invalīdi, politiski represētas personas — sociāli mazaizsargāti cilvēki, kas, iespējams, citādā veidā nevar saņemt kvalificētu medicīnisku palīdzību.

Akcijas ietvaros, š.g. 27.martā SIA “Vizuālā diagnostika” Radioloģisko izmeklējumu nodaļa Saldū uzņems akcijas pacientus bezmaksas rentgena izmeklējumiem, lai turpmākās akcijas dienas tiem būtu iespēja veikt jau nepieciešamās ārstnieciskās manipulācijas un operācijas.