Magnētiskā rezonanse

Magnētiskā rezonanse
Магнитный резонанс
Magnētiskā rezonanse

SIA “Vizuālā diagnostika” nodrošina magnētiskās rezonanses (MR) izmeklējumus, izmantojot Siemens, Canon Medical Systems un GE Healthcare iekārtas, kas pacientiem piedāvā precīzus diagnostiskos izmeklējumus ar izteikti kvalitatīvu augstas izšķirtspējas attēlu iegūšanu. 

MR ir viena no precīzākajām diagnostikas metodēm, kas attēla iegūšanai izmanto magnētisko lauku un radiofrekvences viļņu impulsus. Ar MR palīdzību ir iespējams ne vien diagnosticēt pacienta centrālo nervu sistēmu, galvas un muguras smadzenes, kaulu un locītavu sistēmas, mīkstos audus un grūtnieces intrauterīno augli*,  bet...

Izmeklējumu cenrādis:

Pacientu iemaksas

Maksas pakalpojumi

MR angiogrāfija vienai ķermeņa daļai ar i/v kontrastēšanu ar 1.5 Tesla magnētiskā lauka iekārtu. (neieskaitot kontrastvielas un Bolusa injektora izmantošanas izmaksas).
Cena spēkā līdz 31.augustam
Pieejams
Cena
210.00 Eur
165.00 Eur
MR angiogrāfija vienai ķermeņa daļai bez i/v kontrastēšanas ar 1.5 Tesla magnētiskā lauka iekārtu.
Cena spēkā līdz 31.augustam
Pieejams
Cena
175.00 Eur
115.00 Eur
MR izmeklējums vienai ķermeņa daļai ar i/v kontrastēšanu ar 1.5 Tesla magnētiskā lauka iekārtu (neieskaitot kontrastvielas un Bolusa injektora izmantošanas izmantošanas izmaksas).
Cena spēkā līdz 31.augustam
Pieejams
Cena
190.00 Eur
150.00 Eur
MR izmeklējums vienai ķermeņa daļai bez i/v kontrastēšanas ar 1.5 Tesla magnētiskā lauka iekārtu.
Cena spēkā līdz 31.augustam
Pieejams
Cena
150.00 Eur
125.00 Eur
Kardioloģiskais MR izmeklējums ar i/v kontrastēšanu ar 1.5 Tesla magnētiskā lauka iekārtu (neieskaitot kontrastvielas un Bolusa injektora izmantošanas izmaksas)
Cena
205.00 Eur
Visa ķermeņa MR skrīnings ar papildus difūzijas izmeklējumu krūšu un vēdera daļai ar 1.5 Tesla magnētiskā lauka iekārtu (neieskaitot kontrastvielas un Bolusa injektora izmantošanas izmaksas).
Cena
420.00 Eur