Magnētiskā rezonanse

Magnētiskā rezonanse
Magnētiskā rezonanse
Magnētiskā rezonanse

SIA “Vizuālā diagnostika” nodrošina magnētiskās rezonanses (MR) izmeklējumus, izmantojot Siemens un GE Healthcare iekārtas, kas pacientiem piedāvā precīzus diagnostiskos izmeklējumus ar izteikti kvalitatīvu augstas izšķirtspējas attēlu iegūšanu. 

MR ir viena no precīzākajām diagnostikas metodēm, kas attēla iegūšanai izmanto magnētisko lauku un radiofrekvences viļņu impulsus. Ar MR palīdzību ir iespējams ne vien diagnosticēt pacienta centrālo nervu sistēmu, galvas un muguras smadzenes, kaulu un locītavu sistēmas, mīkstos audus un grūtnieces intrauterīno augli*,  bet arī vizualizēt locītavu...

Izmeklējumu cenrādis:

Pacientu iemaksas

Maksas pakalpojumi

MR angiogrāfija vienai ķermeņa daļai ar i/v kontrastēšanu ar 1.5 Tesla magnētiskā lauka iekārtu. (neieskaitot kontrastvielas un Bolusa injektora izmantošanas izmaksas). Cena spēkā līdz 2021. gada 31. augustam.
Cena
165.00 Eur
MR angiogrāfija vienai ķermeņa daļai bez i/v kontrastēšanas ar 1.5 Tesla magnētiskā lauka iekārtu. Cena spēkā līdz 2021. gada 31. augustam.
Cena
110.00 Eur
Ja viena izmeklējuma laikā vienam pacientam tiek izmeklētas vairākas ķermeņa daļas, par katru nākamo. Cena spēkā līdz 2021. gada 31. augustam.
Cena
50.00 Eur
MR izmeklējums vienai ķermeņa daļai ar i/v kontrastēšanu ar 1.5 Tesla magnētiskā lauka iekārtu (neieskaitot kontrastvielas un Bolusa injektora izmantošanas izmantošanas izmaksas). Cena spēkā līdz 2021. gada 31. augustam.
Cena
145.50 Eur
MR izmeklējums vienai ķermeņa daļai bez i/v kontrastēšanas ar 1.5 Tesla magnētiskā lauka iekārtu. Cena spēkā līdz 2021. gada 31. augustam.
Cena
98.50 Eur
MR angiogrāfija vienai ķermeņa daļai ar i/v kontrastēšanu ar 1.5 Tesla magnētiskā lauka iekārtu. (neieskaitot kontrastvielas un Bolusa injektora izmantošanas izmaksas).
Cena
178.00 Eur
Kardioloģiskais MR izmeklējums ar i/v kontrastēšanu ar 1.5 Tesla magnētiskā lauka iekārtu (neieskaitot kontrastvielas un Bolusa injektora izmantošanas izmaksas)
Cena
205.00 Eur
Visa ķermeņa MR skrīnings ar papildus difūzijas izmeklējumu krūšu un vēdera daļai ar 1.5 Tesla magnētiskā lauka iekārtu (neieskaitot kontrastvielas un Bolusa injektora izmantošanas izmaksas).
Cena
420.00 Eur