Renārs Zeltiņš steidzami veic magnētiskās rezonanses izmeklējumu mugurai

magnētiskā rezonanse

Dzīvē gadās dažādas situācijas un pat visatraktīvākajiem un veiklākajiem mēdz notikt negaidītas ķibeles saistībā ar muguras veselību. Tieši šādu nepatīkamu pieredzi guva pozitīvais, vienmēr smaidīgais pasākumu vadītājs Renārs Zeltiņš, kuram viena neveiksmīga kustība radīja nepatīkamas sāpes mugurā un nācās meklēt steidzamu palīdzību.

Ja runa ir par muguras traumu, bez magnētiskās rezonanses izmeklējuma neiztikt un īpaši svarīga ir kvalitāte, ātrums un kompetence. Tieši šos aspektus "Vizuālā diagnostika" filiāle “Magnētiskās rezonanses centrs” Āgenskalnā var nodrošināt ikvienam pacientam, un par to pārliecinājās arī Renārs.

Magnētiskā rezonanse

Vai mugurkaulam ir kādas nopietnas izmaiņas, Renārs uzzināja, veicot magnētiskās rezonanses izmeklējumu ar jaudīgo un moderno Siemens MAGNETOM Sola 1.5 T (teslas) magnētiskās rezonanses iekārtu, kura ir aprīkota ar specializētām un inovatīvām programmām.

Izmeklējums tika veikts "Vizuālā diagnostika" filiālē “Magnētiskās rezonanses centrs”, Rīgā, Āgenskalnā, Mārupes ielā 1A un Renārs saņēma izsmeļošu un detalizētu izmeklējuma slēdzienu, kuru sniedza izcila savas jomas speciāliste neiroradioloģe Dr. Edīte Kreitāle! Paldies radiogrāferei Edītei Tīlai par teicamu izmeklējuma veikšanu.

Magnētiskā rezonanse

Lai veiksmīgs tālākais atveseļošanas ceļš!

Magnētiskā rezonanse

Vairāk par Siemens MAGNETOM Sola iekārtas priekšrocībām lasi šeit: https://www.vizualadiagnostika.lv/.../atverta-jaunaka...

 

Ārstniecības iestādes reģistrācijas kods: 6202-00058

SIA "Vizuālā diagnostika"

"Magnētiskās rezonanses centrs"

Mārupes ielā 1A, Rīga

Tālr.: +371 67847721, + 371 29144744

E-pasts: agenskalns@vc4.lv