Kontroles MR izmeklējums hokejistam Kasparam Daugaviņam

Kaspars Daugaviņš

Gatavojoties jaunajai sezonai, sportistiem nereti mēdz parādīties sāpes, diskomforts, aizdomas par savainojumu, saasinās senāk iegūtas traumas sekas un ķermenis signalizē, ka ir nepieciešama papildus izmeklēšana. Tādos gadījumos vērtīgākais ir laikus konsultēties ar speciālistiem un veikt diagnostiskos izmeklējumus.

Lai pārliecinātos vai pēdas locītavas sāpes radušās stresa reakcijas rezultātā, magnētiskās rezonanses izmeklējums kā visinformatīvākais ir obligāts un, protams, būtiski to veikt pēc iespējas ātrāk, kvalitatīvi un saņemt kompetenta speciālista slēdzienu, lai lemtu par tālāko treniņu taktiku. Šos aspektus pilnībā nodrošina "Vizuālās diagnostikas" filiāle “Magnētiskās rezonanses centrs” Āgenskalnā un par to pārliecinājās arī Latvijas hokeja izlases kapteinis Kaspars Daugaviņš. 

Magnētiskās rezonanses izmeklējums tika veikts ar modernāko Siemens MAGNETOM Sola 1.5 T (teslas) MR iekārtu un Kaspars saņēma izsmeļošu un detalizētu izmeklējuma slēdzienu, kuru sniedza izcils savas jomas speciālists radiologs Dr. Pēteris Līkums! Paldies radiologa asistenei Kristīnei Aksikai par teicamu izmeklējuma veikšanu.

Kaspars Daugaviņš magnētiskā rezonanse

MAGNETOM Sola 1.5T iekārta ir īpaši jaudīga un aprīkota ar speciālu tehnoloģiju, kura ļauj būtiski samazināt izmeklējuma veikšanas laiku un ātrumu. Iekārtā ir integrētas mākslīgā intelekta programmas, kas palīdz veikt precīzāku izmeklējuma plānošanu. Tāpat lielai daļai izmeklējumu ir pieejamas trokšņu slāpējošas sekvences, kas sniedz iespēju izmeklējumus veikt gandrīz bez trokšņa, tādējādi palielinot pacienta komfortu izmeklējuma laikā. Par to pārliecinājās arī Kaspars, kuram papildus komfortu nodrošināja mierīgā un patīkamā leģendārās 1966. gada franču kinofilmas "Un homme et une femme" ("Vīrietis un sieviete") mūzika, kas tika atskaņota austiņās izmeklējuma laikā.

Lai veiksmīgs tālākais sagatavošanās posms jaunajai sezonai! Lai laba veselība, spēks un izturība nākamajās cīņās.

Magnētiskās rezonanses centrs

Vairāk par Siemens MAGNETOM Sola iekārtas priekšrocībām lasi šeit: https://www.vizualadiagnostika.lv/.../atverta-jaunaka...

 

SIA "Vizuālā diagnostika"

"Magnētiskās rezonanses centrs"

Mārupes ielā 1A, Rīga

Tālr.: +371 67847721, + 371 29144744

E-pasts: agenskalns@vc4.lv

Ārstniecības iestādes reģistrācijas kods: 6202-00058