Esam kļuvuši vēl kvalitatīvāki un modernāki

Jauna aparatūra Vizuālā diagnostika nodaļās

Skaties raidījumu "Laimīgs un vesels", kurā atklātas SIA "Vizuālā diagnostika" radioloģisko izmeklējumu iespējas Vidzemes reģionā. Raidījumā piedalās vairāki mūsu klīnikas radiologi diagnosti: Dr. Kaspars Stepanovs, Dr. Pēteris Līkums, Dr. Jānis Riža un radiogrāfere DIna Judeika.

“Vizuālā diagnostika” filiālē Valmierā, kas atrodas SIA “Vidzemes slimnīca” telpās, ir nomainīta magnētiskās rezonanses iekārta uz jaunu, modernu Siemens Magnetom Avanto Fit 1.5T MR iekārtu, nodrošinot vēl augstāku magnētiskās rezonanses izmeklējumu ātrumu un kvalitāti. Savukārt, SIA "Vizuālā diagnostika" datortomogrāfijas kabinets Siguldā, kas atrodas SIA "Siguldas slimnīca" telpās sniedz iespēju Vidzemes reģiona iedzīvotājiem saņemt augstākas kvalitātes un daudzveidīgus datortomogrāfijas izmeklējumus.

 

 

General Electric Healthcare ražotais datortomogrāfs nodrošina precīzus izmeklējumus, kas ir nozīmīgs faktors gan pacientiem, gan ārstiem, tas atvieglo ārstu darbu Siguldas slimnīcā un ir ērti pieejams pacientiem, kuri ārstējas Siguldas slimnīcas Radioķirurģijas centrā.