“Vizuālā diagnostika” – labākais darba devējs veselības aprūpes nozarē Latvijā 2019. gadā!

bilde

15. novembrī, Latvijas valsts svētku priekšvakarā, Prezidenta pilī notika svinīgā Latvijas Darba Devēju konfederācijas (LDDK) Gada balvas 2019 apbalvošanas ceremonija, kurā tika godināti uzņēmīgākie un sociāli atbildīgākie darba devēji Latvijā.

LDDK Gada balvas pretendenti tika vērtēti pēc īpaši izstrādātiem atlases un vērtēšanas kritērijiem trīs kārtās. Kategorijā “Labākais darba devējs” tika ņemti vērā tādi aspekti kā SIA “Lursoft” sniegtie dati par darba devēja finansiāliem un finanšu analīzes rādītājiem, cilvēktiesību ievērošana uzņēmumā, darba tiesisko attiecību un aizsardzības noteikumu ievērošanu, atbildīga attieksme pret apkārtējo vidi, dalība vietējās un nacionālā līmeņa biedrībās un organizācijās, nodarbināto veselības aktivitāšu organizēšana, kā arī darba vides uzlabošana un nodarbināto profesionālā pilnveidošana. Konkursa trešajā kārtā finālistus vērtēja un uzvarētāju apstiprināja LDDK Gada balvas nominācijas komisijas pārstāvji: Latvijas Darba Devēju konfederācija, Brīvo arodbiedrību savienība, SIA “Lursoft, Pārresoru koordinācijas centrs, Valsts ieņēmumu dienests, Valsts darba inspekcija, Valsts Prezidenta kanceleja un LDDK Gada tautsaimnieka balvas ieguvēji.

Esam pagodināti un lepojamies, ka godpilno LDDK Gada balvu 2019 kategorijā “Labākais darba devējs veselības aprūpes nozarē Latvijā” ir ieguvis SIA “Vizuālā diagnostika”.

SIA “Vizuālās diagnostika” vadītāja Evija Mirzojana, kura jau kopš 2008. gada organizē uzņēmuma ikdienas darbu, atzīst: “Esmu lepna un ļoti priecājos par saņemto atzinību – tas ir stipras un saliedētas komandas darba rezultāts. Mūsu kvalitātes zīme ir atrodama pieredzējušu ārstu komandā un administratīvajā personālā, kas ik dienu rūpējas par pacientu veselību un labklājību visā Latvijā. Paldies par iedzīvotāju, darbinieku, sadarbības partneru un LDDK Gada balvas nominācijas komisijas pārstāvju augsto vērtējumu. Turpināsim augt, attīstīties un sniegt augstākā līmeņa pakalpojumus mūsu pacientiem un klientiem arī turpmāk!”

SIA “Vizuālā diagnostika” ir SIA “Veselības centrs 4” grupas uzņēmums, kas saviem klientiem piedāvā īpaši kvalitatīvas un daudzveidīgas diagnostisko izmeklējumu iespējas Latvijā. Kvalitāte, profesionalitāte un mērķtiecīga attīstība ir stingrs SIA “Vizuālā diagnostika” uzstādījums. To apliecina 2017. gadā iegūtais sertifikāts ISO 9001:2015, norādot uz uzņēmuma kvalitātes vadības sistēmas atbilstību vispasaules kvalitātes standartiem.

SIA “Vizuālā diagnostika” pacientiem piedāvā diagnostikas izmeklējumus, kas tiek veikti ar mūsdienīgām un jaunākajām tehnoloģijām aprīkotām iekārtām un programmatūrām, tādā veidā nodrošinot profesionālu izmeklējumu vidi un diagnostisko izmeklējumu attēlu kvalitāti, kas palīdz pacientam ikvienā tā ārstniecības posmā.

SIA “Vizuālā diagnostika” sniedz radioloģiskās un funkcionālās diagnostikas pakalpojumus 12 filiālēs 10 Latvijas pilsētās. Uzņēmumam ir septiņi magnētiskās rezonanses kabineti visā Latvijā  - Rīgā, Valmierā, Liepājā, Jelgavā, Kuldīgā un Jēkabpilī, kā arī pieci datortomogrāfijas kabineti – Gulbenē, Liepājā, Saldū, Kuldīgā un Siguldā. Uzņēmuma lielākā vērtība ir tā darbinieki – vairāk nekā 45 radiologi diagnosti un diagnostikas metožu speciālisti, vairāk nekā 35 radiologu asistenti un radiogrāferi un 40 darbinieki, kas nodrošina atbalsta un administratīvo funkciju.

SIA “Vizuālā diagnostika” darbības tēzes, notikumi un sasniegumi:

2016. gads – žurnāla “Kapitāls” efektīvāko vadītāju TOP vidējo uzņēmumu grupā “Vizuālā diagnostika” iegūst 3. vietu

2017. gads – “Vizuālā diagnostika” iegūst Kvalitātes vadības sistēmas (ISO) sertifikāts atbilstoši starptautiskajam standartam ISO 9001:2015

2017. gads -  žurnāla “Kapitāls” efektīvāko vadītāju TOP vidējo uzņēmumu grupā, “Vizuālā diagnostika” iegūst 6./7.vietu

SIA “Vizuālā diagnostika” regulāri atbalsta dažādus kultūras, sporta un sociālos pasākumus Latvijas reģionos.

Speciālisti tieši, nepastarpināti un aktīvi darbojas pasaules līmeņa tehnoloģiju ieviešanā Latvijā, t.sk. mākslīgā intelekta risinājumu ieviešanā praksē utt.

Uzņēmums organizē dažādus ārstu profesionālās pilnveides pasākumus ne vien Rīgā, bet arī reģionos.

Regulāri iekārtu arsenālu atjauno uz jaunākajām un modernākajām tehnoloģijām,

aktīvi attīsta telemedicīnas jomu radioloģijā, tādā veidā sekmējot kvalitatīvas diagnostikas pieejamību reģionos.