Latvijas Ārstu biedrība piešķir Goda biedra statusu Vizuālās diagnostikas ārstam radiologam Dr. Aigaram Migalam!

Aigars Migals

 

Lepojamies!

Latvijas Valsts svētku priekšvakarā Latvijas Ārstu biedrības valde ir piešķīrusi Goda biedra statusu 11 Latvijas ārstiem, kas ar savu mūža darbu sekmējuši medicīnas zinātnes un izglītības, kā arī veselības aprūpes attīstību.

Esam patiesi lepni un priecīgi, ka pēc Latvijas Radiologu asociācijas ierosinājuma Goda biedra statuss piešķirts "Vizuālā diagnostika"ārstam radiologam Aigaram Migalam!

Ārsta darba mūža lielākā daļa ir aizvadīta PSKUS, kurā viņš veica gan invazīvās radioloģijas manipulācijas, gan neiroradioloģijas izmeklējumus līdz pat 2019. gadam.

Dr. Aigars Migals kopš 2010. gada līdz šim brīdim ir aktīvi praktizējošs radiologs "Vizuālā diagnostika" un "Veselības centrs 4."

Nozīmīgs viņa ieguldījums Latvijas ārstu kopienas attīstībā ir ideja 1988. gada 12. maijā kopā ar līdzgaitniekiem dibināt Latvijas Ārstu biedrību, kura toreiz pulcināja tikai dažus kolēģus un kļuva par būtisku virzītājspēku Latvijas neatkarības kustībā un ārstu kopības apziņā.
Dr. Migals ir saņēmis LĀB I un II pakāpes goda zīmes “CILVĒKA LAIKS” (“Tempus hominis”), kā arī LR Ministru Kabineta atzinības rakstu par pašaizliedzību un panākumiem strādājot Latvijas valsts un tautas labā.

Ļoti priecājamies un lepojamies par pelnīto atzinību un apbalvojumu.
Sirsnīgi sveicam mūsu kolēģi!