Privātuma politika


Interneta mājas lapas www.vizualadiagnostika.lv īpašnieks un uzturētājs ir SIA “Vizuālā diagnostika”, vienotais reģistrācijas numurs: 41203027193


Jaunumu saņemšana


Piesakoties jaunumu saņemšanai no SIA “Vizuālā diagnostika”, Jūs piekrītat savu datu uzglabāšanai uzņēmuma iekšējā datu bāzē, kā arī to apstrādei. Privātuma atruna paskaidro kā tiek izmantota informācija, kuru Jūs mums sniedzat mājaslapā. Privātuma atruna ir paredzēta Jūsu aizsardzībai, informējot Jūs par to, kāda privātā informācija tiek ievākta, kādas ir informācijas ievākšanas metodes un kā to apstrādājam. Mājaslapa var saturēt saites uz citām mājaslapām, SIA “Vizuālā diagnostika” nenes atbildību par šo mājaslapu privātuma praksi. 


Kādēļ mēs ievācam Jūsu datus?


Personas datu un informācijas sniegšana ir brīvprātīgs process, kas palīdz mums iepazīt savus klientus un uzlabot mājaslapas saturu, savukārt Jums atrast un saņemt ārstniecības pakalpojumus, kurš vislabāk atbilst tieši Jūsu vajadzībām. Kā interneta mājas lapas lietotājs, Jūs varat izvēlēties saņemt no mums jaunāko informāciju elektroniski, tādēļ, lai nodrošinātu šo pakalpojumu mums ir nepieciešama Jūsu elektroniskā pasta adrese un atsevišķos gadījumos vārds, uzvārds, tālruņa numurs un/vai mājas adrese. Lietotājs brīvprātīgi izvēlas pieteikties jaunumiem mājaslapā. Ja Jūs izvēlējāties jaunumu saņemšanu, tad ar Jūsu skaidri izteikto piekrišanu mēs izmantosim Jūsu elektroniskā pasta adresi mūsu jaunumu izsūtīšanai. Izsūtāmie jaunumi satur aktuālu informāciju, kā arī izdevīgus piedāvājumus mūsu pakalpojumiem un produktiem. No izsūtīšanas Jūs varat atteikties jebkurā brīdī.


Atteikšanās


Saņemot e-pastu no SIA “Vizuālā diagnostika” par jaunumiem Jums vienmēr tiks nosūtīta saite ar iespēju atteikties no jaunumu saņemšanas. Izvēloties šo iespēju Jūsu e-pasts tiks dzēsts no mūsu datu bāzes un informāciju vairs nesaņemsiet.


Sīkdatnes


Sīkdatnes (cookies) ir tīmekļa servera nosūtīta neliela teksta virkne klientam (parasti tīmekļa pārlūkprogrammai), kura tiek saglabāta lietotāja datorā kā neliels fails. Sīkdatnes atvieglo mājaslapas izmantošanu, sīkdatņu izmantošanu ir iespējams atslēgt, tomēr tas nav ieteicams, jo tas var samazināt vietnes izmantošanas iespējas. Izmantojot sīkdatnes netiek ievākta jebkāda informācija par Jums.


Datu integritāte un drošība


SIA “Vizuālā diagnostika” veiks saprātīgus pasākumus , lai saglabātu personas datu pareizību, precizitāti un   vienotu veselumu mūsu datubāzēs, kā arī nodrošinās datubāžu drošību. Jūsu personas datus mēs uzglabāsim tikai tik ilgi, cik nepieciešams to mērķu, kuriem tie tika iegūti izpildīšanai vai arī, lai izpildītu normatīva regulējuma prasības, ziņot par pārkāpumiem un sniegt informāciju. Mūsu serveri un datubāzes atbilst medicīnas nozares standarta drošības  prasībām. Darbinieki, kuriem ir piekļuve personas datiem, ir apmācīti ar tiem darboties atbilstoši un saskaņā ar mūsu personas datu apstrādes iekšējo normatīvo regulējumu. Mēs centīsimies novērst, lai netiktu radīti nekādi datu zudumi, noplūde, ļaunprātīga to izmantošana, nesankcionēta atklāšana, izmaiņas datos vai iznīcināšana.


Piekļuve datiem un to labojumi


Ja vēlaties piekļūt saviem personas datiem caur mūsu vietni, jūs to varat darīt, sazinoties ar mums (info@vizualadiagnostika.lv) vai   mūsu personas datu aizsardzības speciālistu (gints.puskundzis@vc4.lv). Lūdzu, sniedziet mums pietiekami daudz informācijas, lai mēs varētu atpazīt Jūs un mēs atbildēsim uz Jūsu lūgumiem ātri un tieši. Lūgumi izlabot vai izdzēst personas datus tiek izskatīti atbilstoši normatīvajam regulējumam un ziņošanas prasībām vai dokumentu saglabāšanai, kas tiek prasīta no SIA “Vizuālā diagnostika” kā medicīnas iestādes.


Hipersaites uz citām vietnēm 


www.vizualadiagnostika.lv satur hipersaites uz tīmekļa vietnēm, ko neuztur SIA “Vizuālā diagnostika”. Šīs hipersaites ir paredzētas tikai jūsu zināšanai un ērtībām un neietver trešo pušu tīmekļa vietnes darbības vai jebkuras saistības ar to uzturētājiem apstiprinājumu. SIA “Vizuālā diagnostika” nepārvalda šīs tīmekļa vietnes un nav atbildīga par to personas datu apstrādes politiku. Mēs iesakām iepazīties ar privātuma politiku, kas publicēta jebkurā vietnē, pirms konkrētās vietnes izmantošanas vai savu personas datu sniegšanas.


Jautājumi par personas datu aizsardzību


Ja jums rodas jautājumi par personas datu aizsardzību vai interese par to, kā SIA “Vizuālā diagnostika” apstrādā Jūsu personas datus, lūdzu, informējiet par to mūs elektroniski uz e-pasta adresi:  info@vizualadiagnostika.lv vai mūsu personas datu aizsardzības speciālistu uz e-pasta adresi: gints.puskundzis@vc4.lv