Magnētiskās rezonanses centrā, Rīgā, Mārupes ielā 1a darbu uzsāk ģimenes ārste Dr. Dārta Geižāne

bilde

Iepazīstieties - Magnētiskā rezonanses centrā, Rīgā, Mārupes ielā 1a, darbu uzsākusi sertificēta ģimenes ārste Dr. Dārta Geižāne (ex. Miķelsone).

Dr. Dārta Geižāne sniedz ģimenes ārsta konsultācijas, veic diagnostiku un ārstēšanu bērniem un pieaugušajiem akūtu un hronisku slimību gadījumos, sniedz konsultācijas par veselīgu dzīvesveidu un uzturu, iesaka labākos veselības profilakses veidus.

Sniedz apdrošināšanas kompāniju apmaksātus un maksas pakalpojumus.

Izglītība un darba pieredze:

• 2013. gadā absolvējusi Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas fakultāti, iegūstot ārsta grādu
• 2016. gadā - Latvijas Universitātes Rezidentūru ģimenes medicīnā, iegūstot ģimenes ārsta kvalifikāciju
• Apguvusi papildu kursus "Neatliekamie stāvokļi ambulatorā praksē", kā arī papildinājusi zināšanas elektrokardiogrāfijā un nefroloģijā ambulatoriem speciālistiem
• Regulāri papildina zināšanas kursos un semināros Latvijā un ārvalstīs
• Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, Vanaga zobārstniecības klīnika, no 2013. līdz 2016.gadam rezidente ģimenes medicīnā P. Stradiņa klīniskajā universitātes slimnīcā, no 2016.gada ģimenes ārsts RSU Ambulancē, no 2016.gada ģimenes ārsts Capital Clinic Riga un no 2017.gada - Veselības centrā 4.
• Pasniedzēja Rīgas Stradiņa Universitātes Medicīnas fakultātes Ģimenes medicīnas katedrā, pasniedz nodarbības Ārvalstu studentu nodaļas medicīnas studentiem.

 

Pacientus pieņem trešdienās no plkst. 9:00  - 11:00

Magnētiskās rezonanses centrs

Mārupes iela 1a, Rīga

Tālr: +371 67847721, +371 29144744

E-pasts: agenskalns@vc4.lv