Katrs vakcinētais var glābt līdzcilvēka dzīvību!

Vakcinācija

"Vizuālā diagnostika" kopā ar “Veselības centrs 4” vakcinācijas komandu  iesaistās plaša mēroga vakcinācijā

"Vizuālā diagnostika" un “Veselības centrs 4” vakcinācijas komandas aktīvi iesaistās Lieldienu brīvdienās paredzētajā Covid-19 vakcinācijas kampaņā.

Trīs “Vizuālā diagnostika” vakcinācijas brigādes no 3. līdz 5. aprīlim vakcināciju veiks Rīgas Centrāltirgus Gastronomijas paviljonā un divas komandas 4. un 5. aprīlī strādās Cēsīs, bijušajā “Supernetto” veikalā Bērzaines ielā. Šādi valstij un tās iedzīvotājiem tiek sniegts tik ļoti nepieciešamais atbalsts efektīva vakcinācijas procesa īstenošanā.

“Katrs vakcinētais potenciāli glābj ne tikai savu, bet arī tuvinieku veselību un dzīvību,” uzsver “Vizuālā diagnostika” valdes loceklis Māris Rēvalds,  “tāpēc aicinu Lieldienas aizvadīt ne tikai šūpojoties, bet arī aktīvi vakcinējoties mūsu visu nākotnes labā. Šajās brīvdienās tiks vakcinēti seniori un hronisko slimību pacienti, no kuriem daudziem ir apgrūtināta pārvietošanās. Aicinu šo grupu pārstāvju ģimenes un tuviniekus izrādīt līdzestību un palīdzēt viņiem nokļūt līdz vakcinācijas centriem.”

"Vizuālā diagnostika" un “Veselības centrs 4” aicina iedzīvotājus aktīvi pieteikties vakcinācijai un izmantot brīvās dienas, lai operatīvi un droši vakcinētos pret Covid-19. Vakcinācija ne tikai samazina veselības riskus, bet arī pietuvina iespēju gada saulainākos mēnešu baudīt jau drošākā gaisotnē bez Covid-19 baiļu ēnas.

Pieteikšanās vakcinācijai pret Covid-19: www.manavakcina.lv , tel.: 8989

Covid-19 vakcinācijas kabinetu karte (ģimenes ārstu prakses, medicīnas iestādes): https://www.vmnvd.gov.lv/lv/covid-19-vakcinacijas-kabinetu-karte