Aicinām darbā ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistratoru Liepājā!

Vakance

Veselības centrs 4 grupas uzņēmums SIA "Vizuālā diagnostika" aicina darbā ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistratoru 0,5 slodzes darbam datortomogrāfijas un magnētiskās rezonanses kabinetā filiālē Liepājā.

Darba pienākumi

  • Klientu pieņemšana un apkalpošana, ievērojot lietišķo saskarsmi, profesionālo ētiku
  • Elektronisko pieteikumu organizēšana
  • Ienākošo un izejošo zvanu organizēšana
  • Darbs ar ārstniecības iestāžu informācijas sistēmām
  • Pārzināt un spēt paskaidrot sniegto ārstniecības pakalpojumu būtību un to sniegšanas kārtību
  • Darbs ar kasi

Prasības kandidātiem

  • Valsts valodas zināšanas C līmeņa I pakāpē
  • Datora un biroja tehnikas lietošanas prasmes
  • Krievu un angļu valodas zināšanas labā sarunvalodas līmenī
  • Spēja strādāt komandā un pastāvīgi
  • Spēja organizēt komandas un sava darba izpildi
  • Spēja risināt konfliktsituācijas ar darba kolēģiem un klientiem
  • Teicamas komunikācijas prasmes
  • Izpratne par uz pacientu orientēta uzņēmuma pakalpojumu sniegšanu

Iemaņas, kas tiks uzskatītas par priekšrocību

  • Iepriekšēja pieredze pacientu un klientu reģistratora vai līdzīgā amatā

Mēs piedāvājam

  • Pilnas slodzes maiņu darbu
  • Iekšējo motivācijas programmu atbilstoši paveiktajam darbam
  • Interesantu un dinamisku darbu
  • Drošu, komfortablu un estētisku darba vidi
  • Atsaucīgu un draudzīgu kolektīvu
  • Atalgojumu no 4,30 EUR/h pārbaudes laikā un 4,60 EUR/h pēc pārbaudes laika

Interesentus lūdzam iesūtīt CV un pieteikuma vēstuli līdz 2021.gada 10. jūlijam uz epastu: info@vizualadiagnostika.lv.