Aicinām darbā apkopēju / sanitāru!

bilde

Veselības centrs 4 grupas uzņēmums SIA "Vizuālā diagnostika" aicina darbā apkopēju / sanitāru pusslodzes darbam filiālē Rīgā.

Darba pienākumi

  • Ārstniecības iestādes telpu uzkopšana saskaņā ar higiēnas un pretepidēmisko plānu, sanitārajām normām
  • Putekļu slaucīšana katru darba dienu
  • Grīdas slaucīšana katru darba dienu
  • Mitrā grīdas mazgāšana katru darba dienu
  • Atkritumu savākšana un iznešana uz atkritumu konteineru katru darba dienu
  • Logu mazgāšana ne retāk kā divas reizes gadā
  • Vispārējas tīrības un kārtības nodrošināšana uzņēmuma darba telpās
  • Pasūtījumu sagatavošana un nodošana filiāles vai biroja vadītājam

Prasības kandidātiem

  • Iepriekšēja pieredze uzkopšanas darbā
  • Rūpīga pieeja darba pienākumiem
  • Augsta atbildības sajūta pret veicamo darbu
  • Darba izpilde, pamatojoties uz higiēnas un pretepidēmisko plānu, sanitārajām normām

Mēs piedāvājam

  • Pielāgojamu darba laiku (agri rīti vai vakari ārpus oficiālā filiāles darba laika)
  • Darbu atpazīstamā un stabilā uzņēmumā
  • Iekšējo motivācijas programmu atbilstoši paveiktajam darbam
  • Drošu, komfortablu un ergonomisku darba vidi
  • Atsaucīgu un draudzīgu kolektīvu

Interesentus lūdzam iesūtīt CV un pieteikuma vēstuli līdz 2019.gada 28. jūnijam uz epastu: info@vizualadiagnostika.lv.